Сравнение
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Шкіряні аксесуари - Petek (Петек)1855

Аксесуари зі шкіри - краща пропозиція
Всі ми прагнемо виглядати на всі 100. Для цього купуємо одяг, взуття та аксесуари. Якщо ви хочете не тільки бути красивими, але і стильними, тоді варто купувати вироби відомих брендів. До того ж, подібні придбання носяться набагато довше, ніж від звичайних виробників.
Інтернет-магазин «Petek 1855» надає вашій увазі якісні аксесуари зі шкіри. На сторінках сайту ви знайдете багато корисних і затребуваних виробів як для жінок, так і чоловіків.


Трохи про бренд «Petek 1855»
Сьогодні, «Petek 1855» - досить відомий бренд, який почав свою історію багато років тому в Македонії. Він випускає виключно шкіряні вироби і аксесуари.
Весь товар виробляється за допомогою новітніх технологій і техніки. На фабриці також працюють люди з великим досвідом і професійними вміннями. Саме тому він славиться високий якістю. Важко знайти людину, яка ніколи не чув про дорожній портмоне або гаманці від «Petek».


Пропозиція від магазину
У розділі під назвою «Для всіх» зібрані кращі з кращих аксесуарів. Тут можна знайти:
- візитівки й кредитниці;
- дорожні гаманці і портмоне;
- ділові папки;
- обкладинки для паспорту;
- обкладинки для автодокументів;
- обкладинки для документів;
- ключниці;
- портсигари;
- чохли для ручок;
- чохли для окулярів;
- Vip-набори.


Переваги покупки обкладинки для паспорта
Ми знаємо, як важливо зберігати паспорт в якісній обкладинці. Адже з цим документом кожна людина практично не розлучається ніколи. А з часом він піддається різним чинникам і затирається. Щоб цього не сталося, необхідно купувати шкіряні обкладинки для паспорта в перевірених місцях. Вони прослужать вам вдвічі або втричі більше, ніж прості подібні вироби.
Якщо ви придбаєте обкладинку в «Petek 1855», ви ніколи не пошкодуєте про це. Можете сміливо брати паспорт скрізь і не боятися, що можете його пошкодити.


Навіщо купувати ключницю
Надійним і зручним аксесуаром є шкіряна ключниця. Їй завжди знайдеться місце в сумці. Вона дозволить швидко знайти ключі і не пошкодити підкладку зсередини.
Її можна піднести як подарунок близькій людині. Вона ніколи не буде зайвою. Вона поєднує в собі практичність і користь.
Що стосується вашого образу, вона відмінно доповнить його. Можна підібрати ключницю до сумки або ж портмоне.
Ми пропонуємо найрізноманітніші ключниці: за кольором, формою, дизайну, щоб кожен зміг підібрати собі саме те.


Про завдання обкладинки для документів
Обкладинка для документів - важливий аксесуар. Головною його метою виступає зберігання цілісності документів при будь-яких обставинах:
- від вологи;
- від пошкоджень;
- від забруднень;
- від небезпеки бути пом'ятим.


Не останнє місце займає і зовнішній вигляд аксесуарів. Магазин «Petek 1855» успішно вирішує цю проблему. Весь товар бренду - високоякісний і надійний. Ви можете бути спокійними за свої цінні папери.

Вгору