Сравнение
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Магазин Petek в Киеве

Сортування:
за популярністю спочатку дорожчі спочатку дешевше
Відображення:

Історія компанії PETEK почалася в 1855 році в Велесе, коли місцевий ремісник Ісмаїл Ефенді відкрив свою майстерню. Саме тоді, в самому центрі Македонії, було покладено початок однієї з всесвітньо відомих компаній, що спеціалізуються на виготовленні шкіряних виробів і аксесуарів.


Як відомо, в середині ХІХ-го століття, такого поняття, як «компанія» не існувало, адже тоді в таких справах працювали або поодинці, або об'єднувалися в ремесленнические цеху, але у Ісмаїла, в той час, не було в голові ніяких глобальних думок. Все, що від нього вимагалося - це якісно робити свою справу, в чому, власне кажучи, він досяг успіху. Слава про його працю вийшла далеко за межі одного міста.


Але найголовніше те, що за цим успіхом спостерігав син Ісмаїла, якого це ремесло захоплювало не менше, аніж його батька. Так, слідуючи традиції передачі як самого мистецтва роботи з шкірою, так і сімейних секретів, які відрізняли майстерню однієї сім'ї від всіх інших, справа перейшла в руки молодого і амбітного Хусейна Ефенді.


Протягом перших років роботи в майстерні, стає зрозуміло, що для того, щоб зберегти хорошу славу, потрібно розвиватися. Недовго думаючи, Хусейн відправляється за новими знаннями в Австрію, країну, яка славилася найкращими шкіряними виробами тієї епохи. Саме ця подія стала відправною точкою для розвитку настільки сімейного бізнесу в ранг відомих майстернях свого часу.


З тих пір пройшло чимало часу: за традицією, сімейну справу переходило від покоління до покоління, майстерня шкіряних справ майстрів в Велесе стала всесвітньо відомою компанією шкіряних виробів і аксесуарів під назвою PETEK 1855.


На сьогоднішній день, відмінною рисою марки є якість, яке є результатом кропіткої праці майстрів своєї справи. Любов до ремесла і дотримання всіх сімейних секретів в роботі зі шкірою робить магазин PETEK +1855 унікальним продуктом на сучасному ринку. Варто сказати, що в світі залишилося мало компаній, які змогли настільки гармонійно об'єднати в собі і традиції, і технології. Бренд створює виключно якісну продукцію і саме ця особливість продовжує працювати на ім'я компанії по сей день.


Вироби PETEK 1855 виконані в стилі мінімалізму, про що говорить максимальна функціональність, оформлена в лаконічну форму.


PETEK 1855 - це чіткість ліній, вишуканість матеріалів, якість роботи і вікові традиції на службі у нового покоління.

Розгорнути
Вгору